Rekuperacja - Czeladź

Rekuperatory Czeladź

Wybór rekuperatora to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych oraz właścicieli budynków, którzy cenią sobie wysoką jakość powietrza oraz ekonomiczne rozwiązania. Przewagą systemów rekuperacji nad wentylacjami grawitacyjnymi jest przede wszystkim możliwość mechanicznego kontrolowania przepływu powietrza. Jak wiadomo, wentylacje grawitacyjne opierają się na różnicy ciśnień wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz budynku. Przez tego rodzaju procesy, bardzo często dochodzi do wychłodzenia pomieszczeń, co jest szczególnie doskwierające jesienią i zimą. Poprzez tego typu wentylację nie ma także możliwości filtrowania i wymiany powietrza, w konsekwencji czego w pomieszczeniach stale oddychamy powietrzem zużytym. Rekuperacja jest więc odpowiedzią na te właśnie problemy!

System rekuperacji daje możliwość kontrolowania przepływu powietrza i jego wymiany, dzięki czemu wszelkie drobnoustroje, pyłki, a nawet spaliny są wywiewane na zewnątrz budynku, dzięki czemu można cieszyć się czystym powietrzem. Ponadto, rekuperacja pozwala na częściowe odzyskanie ciepła ze zużytego powietrza, przez co można znacznie zaoszczędzić na opłatach za ogrzewanie. Poziom wilgotności również może zachowywać swój stały poziom. Jeśli więc cenisz sobie wysoki komfort, koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Miasta, w których świadczymy usługi: BędzinDąbrowa Górnicza, SosnowiecKatowiceSiemianowice ŚląskieSiewierzMyszkówTarnowskie Góry 

Montaż Rekuperacji Czeladź

Na czym więc polega montaż rekuperacji? To przede wszystkim zainstalowanie jednostki centralnej oraz wydzielenie dwóch kanałów wentylacyjnych – czerpni i wyrzutni. Ponadto do każdego systemu rekuperacji konieczne jest zamontowanie nawiewów do pomieszczeń oraz wyciągów, czyli elementów współpracujących z czerpnią i wyrzutnią w celu doprowadzania i wyprowadzania powietrza z i do rekuperatora. Nie musisz obawiać się o to, czy coś pójdzie nie tak. Nasi specjaliści nie tylko dostarczą najpotrzebniejsze elementy, ale również wykonają usługę montażu. Szukasz profesjonalistów, przed którymi rekuperacja nie ma tajemnic? Zgłoś się do nas!

Serwis Rekuperatorów Czeladzi

Rekuperacja to wiele zalet – możliwość kontrolowania przepływu powietrza, utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności, odzyskanie ciepła ze zużytego powietrza i przede wszystkim komfort oddychania i przebywania w pomieszczeniach. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców domów oraz właścicieli budynków, zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – od montażu i serwisu rekuperacji, po usługi związane z klimatyzacją i pompami ciepła. Zachęcamy do kontaktu, w którym wyjaśnimy cały przebieg współpracy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO