Rekuperacja - Myszków

Rekuperacja Myszków

Montaż rekuperacji to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie świeże powietrze w swoim domu, docenia rozwiązania ekonomiczne i energooszczędne. Zdecydowaną przewagą systemów rekuperacji nad tradycyjną wentylacją grawitacyjną jest fakt, że przepływ powietrza może być w pełni kontrolowany. System rekuperacji zapewnia również oczyszczone powietrze wewnątrz budynku – bez spalin, pyłków, zanieczyszczeń. W przeciwieństwie do jednokominowego systemu wentylacji grawitacyjnej, rekuperacja opiera się na systemie wyrzutni i czerpni, przez co zużyte powietrze nie pozostaje w pomieszczeniach. Co więcej, dzięki rekuperacji część zużytego powietrza zostaje ponownie wykorzystana, dzięki czemu zaoszczędzamy energię i pieniądze. Rekuperacja zapobiega również nadmiernemu wychładzaniu się pomieszczeń – zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach. 

Montaż rekuperacji przez doświadczoną ekipę jest doświadczeniem przyjemnym, a klienci nie muszą martwić się, że coś pójdzie nie tak jak trzeba. Nasza firma zajmuje się montażem rekuperacji w takich miejscowościach jak BędzinDąbrowa GórniczaCzeladźSosnowiecKatowiceSiemianowice ŚląskieSiewierzTarnowskie Góry 

Montaż rekuperatorów w Myszkowie

Montaż rekuperacji jest dość prostym zadaniem. Nasza ekipa przywiezie na miejsce jednostkę centralną, czyli rekuperację. Kolejnym krokiem jest montaż systemu w wybranym miejscu budynku oraz stworzenie kanałów wentylacyjnych. Jeden z nich (czerpnia) będzie odpowiedzialny za doprowadzanie czystego powietrza do budynku, natomiast drugi, jakim jest wyrzutnia odpowiedzialny będzie za wyprowadzanie powietrza na zewnątrz budynku. Instalowane również są nawiewy oraz wyciągi, które współpracują z wyrzutnią i czerpnią. Dla nas zadania te nie mają żadnych tajemnic, a nasi klienci mogą być spokojni - zrobimy wszystko za nich!

Serwis Rekuperacji Myszków

Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła – czyli systemu rekuperacji – to nie wszystko, co oferuje nasza firma! Aby cały system działał sprawnie i należycie spełniał swoją funkcję, konieczny jest jego regularny serwis. To właśnie podczas niego system jest czyszczony przez wykwalifikowane osoby, dzięki czemu może działać sprawnie i bez zarzutów. Podczas serwisu można dostrzec również niewielkie awarie lub problemy, które z czasem mogą przerodzić się w coś znacznie poważniejszego i kosztownego. W porę wykryta awaria pozwoli nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i czas.

Klima Silesia oferuje rekuperację w województwie śląskim. Poza dostarczeniem jednostki centralnej wentylacji mechanicznej, czyli rekuperacji, zajmujemy się również montażem całego systemu w budynkach o różnym przeznaczeniu oraz zadbamy o to, aby system działał bez najmniejszego zarzutu. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO