Rekuperacja - Siemianowice Śląskie

Rekuperatory Siemianowice Śląskie

Jeśli zastanawiasz się nad alternatywą dla tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej w swoim domu lub biurze, koniecznie postaw na rekuperatory Siemianowice Śląskie. To rozwiązanie ma zdecydowaną przewagę nad wentylacją grawitacyjną z prostego powodu. Grawitacyjna wentylacja opiera się na systemie kominowym, który jest ściśle uzależniony od różnicy ciśnień wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. System ten nie pozwala na uzyskanie czystego powietrza wewnątrz pomieszczeń. Ponadto taka wentylacja wychładza pomieszczenia, co jest szczególnie uciążliwe w okresie zimowym. System rekuperacji pozwala nie tylko na wymianę powietrza, ale również jego oczyszczanie. Dzięki niemu w naszym domu możemy cieszyć się czystym powietrzem, bez pyłków, zanieczyszczeń i spalin. Co więcej, system rekuperacji pozwala na odzyskiwanie ciepła z wykorzystanego powietrza, przez co inwestycja ta jest niezwykle energooszczędna. Przepływ powietrza możemy regulować i nie martwić się o chłód w naszym domu. 

Systemy rekuperacji Siemianowice Śląskie to sposób na podniesienie komfortu przebywania w pomieszczeniach. Nasze usługi świadczymy na terenie Śląska w miejscach takich jak BędzinDąbrowa GórniczaCzeladźSosnowiecKatowice, SiewierzMyszkówTarnowskie Góry. 

Montaż rekuperacji w Siemianowicach Śląskich

Montaż rekuperacji Siemianowice Śląskie polega na instalacji rekuperatora, czyli jednostki centralnej w konkretnej części budynku. Kolejnym krokiem jest stworzenie kanałów wentylacyjnych, z których jeden – czerpnia – będzie odpowiedzialny za doprowadzanie świeżego powietrza do wnętrza pomieszczenia, a drugi – wyrzutnia – będzie je wyprowadzać na zewnątrz odzyskując z niego ciepło. Koniecznym jest również zamontowanie nawiewu do pomieszczeń oraz wyciągów – współpracują one z kanałami wentylacyjnymi. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu dobrze wiemy jak zamontować system, aby każdy domownik i użytkownik budynku miał możliwość skorzystania z komfortu, jakim jest ciepło i czyste powietrze. Rekuperacja nie ma przed nami tajemnic – zapraszamy do kontaktu!

Serwis rekuperatorów Siemianowice Śląskie

Serwis rekuperatorów Siemianowice Śląskie to kolejna usługa, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Regularny i prawidłowy serwis pozwala zabezpieczyć się przed ewentualnymi usterkami poprzez wcześniejsze ich wykrycie i naprawę. Co więcej, aby system działał prawidłowo, musi być serwisowany i czyszczony. Działanie na własną rękę niekoniecznie będzie dobrym pomysłem – zostaw to specjalistom! Przyjedziemy i dokładnie zajmiemy się systemem rekuperacji w twoim domu lub budynku.

Klima Silesia dostarczy jednostkę rekuperacyjną i zajmie się wszelkimi najważniejszymi aspektami technicznymi. Nie zwlekaj. Ciesz się wysoką jakością powietrza, ciepłem i zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO