Rekuperacja - Tarnowskie Góry

Rekuperatory Tarnowskie Góry

Montaż rekuperacji to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domów i biur. Nie da się ukryć, że system ten ma znaczną przewagę nas klasycznym systemem grawitacyjnym, który nadal często stosowany jest w budownictwie. Wszystko za sprawą tego, że wentylacja grawitacyjna opiera się na systemie kominowym, który umożliwia przepływ tylko jednego strumienia powietrza zależnego od różnicy ciśnień wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nie jet to jednak rozwiązane efektywne, ponieważ prowadzi do wychładzania pomieszczeń, a także nie filtruje powietrza dostarczanego do wnętrza budynku. W rezultacie nie tylko nie czujemy się komfortowo ale również wdychamy zanieczyszczenia z zewnątrz. Decydując się na rekuperatory Tarnowskie Góry wybieramy nie tylko czyste powietrze ale również rozwiązanie energooszczędne i ekonomiczne, ponieważ część ciepła ze zużytego powietrza może być ponownie wykorzystana. 

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości powietrza w domu, komforcie płynącym z ciepła, a także inwestycji, która się zwróci – skontaktuj się z nami! Nasze usługi wykonujemy w miastach takich jak Będzin,Dąbrowa GórniczaCzeladźSosnowiecKatowiceSiemianowice ŚląskieSiewierzMyszków.

Montaż rekuperatorów Tarnowskie Góry

Wyjaśnijmy na czym polega montaż systemów rekuperacji. Jest to nic innego, jak zamontowanie jednostki centralnej w wybranej części budynku oraz na stworzeniu kanałów wentylacyjnych. Jeden z nich - czerpnia - będzie odpowiedzialny za doprowadzanie powietrza do wnętrza, z kolei drugi, czyli wyrzutnia, o jego odprowadzanie na zewnątrz budynku.  Niezbędne są również nawiewy i wyciągi, które będą stale współpracować z wyrzutnią i czerpnią. Dzięki temu rozwiązaniu można cieszyć się wysokiej jakości powietrzem, które będzie wolne od spalin, pyłków, zanieczyszczeń i roztoczy. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji - z pewnością znajdziemy rozwiązanie idealne dla ciebie!

Serwis rekuperacji Tarnowskie Góry

Rekuperacja – znana też pod nazwą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – to alternatywa dla wentylacji grawitacyjnej, która nie pozwala na regulację wilgotności powietrza. Klima Silesia nie tylko zajmie się dostarczeniem jednostki centralnej wentylacji mechanicznej ale również jej montażem w budynkach o szerokim przeznaczeniu. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Klima Silesia zajmuje się również serwisem systemu rekuperacji w Tarnowskich Górach. Wiemy jak ważne jest niezawodne działanie dla każdego systemu, dlatego zadbamy o jego stan poprzez regularnie przeprowadzany serwis – wystarczy zadzwonić!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO