Rekuperacja - Siewierz

Rekuperatory Siewierz

Rekuperatory Siewierz to doskonałe rozwiązanie dla ciebie i twojego domu. System rekuperacji wykazuje się znaczną przewagą nad powszechnie wybieraną i stosowną w tradycyjnym budownictwie wentylacją grawitacyjną. Nie można się temu jednak dziwić, ponieważ różnice widoczne są gołym okiem. Wentylacja grawitacyjna opiera się na tak zwanym systemie kominowym, który umożliwia przepływ tylko jednego strumienia powietrza, które regulowane jest różnicą ciśnień wewnątrz i na zewnątrz budynku. Jak można się domyślić – jest to system nieefektywny. Skutkuje on tym, że wnętrze budynku jest nadmiernie wychładzane, a powietrze, które do niego wpływa nie jest w żaden sposób filtrowane. Jeśli zależy Ci na tym, aby w powietrzu nie znajdowały się pyłki, drobnoustroje, zanieczyszczenia czy spaliny to zdecydowanie nie jest to najlepsze rozwiązanie. Montaż rekuperacji znacznie podnosi poziom komfortu z przebywania w danym pomieszczeniu. Rekuperacja pozwala częściowo odzyskać ciepło, przez co jest rozwiązaniem energooszczędnym i ekonomicznym. Montując rekuperację zapewniamy sobie czystsze powietrze i znacznie wyższy poziom komfortu – zarówno w domu, jak i biurze. 

Nasza firma zajmuje się montażem rekuperacji w takich miejscowościach jak BędzinDąbrowa GórniczaCzeladźSosnowiecKatowiceSiemianowice Śląskie, Myszków, Tarnowskie Góry.

Montaż rekuperacji Siewierz

Na czym polega usługa jaką jest montaż rekuperacji Siewierz? Nasza ekipa przywozi cały system na miejsce. Kolejnym krokiem jest zainstalowanie jednostki centralnej, czyli rekuperatora we wcześniej wybranej części budynku. Kolejnym krokiem jest stworzenie kanałów wentylacyjnych, z których jeden - czerpnia - będzie odpowiedzialny za doprowadzanie powietrza do pomieszczeń, natomiast drugi - wyrzutnia - będzie odprowadzać je na zewnątrz budynku. Instalowany jest również nawiew wprost do pomieszczeń oraz wyciągi. Wszystko to współpracuje ze sobą podnosząc komfort powietrza. 

Nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie tak - Klima Silesia to specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy!

Serwis Rekuperatorów w Siewierzu

Rekuperacja znana jest też jako wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i jak już wspomnieliśmy stanowi ona alternatywę dla tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej oraz klimatyzacji. Decydując się  na tego typu rozwiązanie nie musisz martwić się o awarię. Klima Silesia oferuje swoim klientom usługę, jaką jest serwis rekuperatorów w Siewierzu. Oferujemy ją zarówno właścicielom domów prywatnych, jak i biurowców. 

Regularny serwis pozwala na długi czas użytkowania systemu rekuperacji bez najmniejszych usterek. Podczas serwisu nie tylko zajmiemy się oczyszczeniem komponentów, ale również mamy możliwość dostrzeżenia niewielkich awarii, które w porę naprawione ograniczają szansę na wysoki koszt naprawy. Nasze kompleksowe usługi kierujemy do klientów zamieszkujących teren Śląska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO