Rekuperacja - Sosnowiec

Rekuperatory Sosnowiec

Montaż rekuperacji na terenie Sosnowca to jedno z rozwiązań, które ma znaczącą przewagę w kwestii wentylacji tradycyjnej (grawitacyjnej) stosowanej powszechnie w budownictwie. Rekuperatory Sosnowiec są zdecydowanie bardziej efektywne, ponieważ nie opierają się na systemie kominowym, który regulowany jest różnicą ciśnień, na którą nie mamy po prostu wpływu. Dzięki systemom rekuperacji powietrze jest nie tylko regulowane ale również czystsze. W powietrzu w pomieszczeniu znacznie spada procent zanieczyszczeń, pyłków, czy spalin co bezpośrednio wpływa na jakość i komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Co więcej, dzięki systemom rekuperacji pomieszczenia nie ulegają wychłodzeniu, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym – to również ekonomiczne i oszczędne podejście do tematu ogrzewania i samego opłacania rachunków. Inwestycja ta zwraca się niemalże zawsze!  To również świetny sposób na energooszczędność, ponieważ montaż mechanicznej wentylacji zapewnia częściowe odzyskanie ciepła z powietrza odprowadzanego na zewnątrz budynku. System rekuperacji można zamontować nie tylko w domu, ale również w biurze, za co pracownicy z całą pewnością będą wdzięczni – szczególnie w dużych miastach. Nasza firma zajmuje się montażem rekuperacji w takich miejscowościach jak BędzinDąbrowa Górnicza CzeladźKatowiceSiemianowice ŚląskieSiewierzMyszkówTarnowskie Góry. 

Montaż rekuperacji Sosnowiec

Na czym polega montaż rekuperacji Sosnowiec? To nic innego jak zainstalowanie jednostki centralnej, czyli rekuperatora w wybranej wcześniej części budynku. Następnie tworzone są kanały wentylacyjne, z których jeden odpowiedzialny jest za doprowadzanie powietrza do pomieszczenia (tak zwana czerpnia), a z kolei drugi odpowiada za pozbywanie się zużytego powietrza (czyli wyrzutnia). Podczas montażu systemu rekuperacji niezbędne jest również zainstalowanie nawiewów i wyciągów współpracujących z czerpnią i wyrzutnią – dzięki temu można cieszyć się czystym i ciepłym powietrzem. Montaż rekuperacji Sosnowiec to usługa oferowana przez specjalistów w pełni znających się na swoim fachu. Rekuperacja, a także klimatyzacja nie mają przed nami tajemnic! Działamy na terenie Śląska – zapraszamy do kontaktu!

Serwis rekuperatorów Sosnowiec

Nasza firma oferuje również serwis rekuperacji na terenie Sosnowca. Rekuperacja, która znana jest również jako wentylacja mechaniczna powinna być regularnie serwisowana, aby móc pracować bez najmniejszego zarzutu. Z pomocą specjalistów można bez najmniejszego problemu zadbać o jej dobry stan, a także odkryć niewinne usterki, które z biegiem czasu mogą okazać się poważnym problemem i nie małym wydatkiem.

Jeśli jesteś właścicielem domu lub budynku zadbaj o swój system rekuperacji, aby móc w pełni cieszyć się możliwościami, które daje. Zwiększenie komfortu domowników i użytkowników budynków jest ważne – świeże powietrze, brak wilgoci i odzyskiwanie ciepła to priorytety systemów rekuperacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Dostarczymy jednostkę rekuperacyjną, zajmiemy się montażem a także przeprowadzimy prace serwisowe. Wystarczy zadzwonić!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO