Montaż Pompy ciepła

Montaż i sprzedaż pomp ciepła

Klima Silesia oferuje montaż pomp ciepła w budynkach nowych oraz modernizowanych. Ze swojej strony jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze możliwe rozwiązania w dobrej cenie oraz profesjonalny montaż. Pompy ciepła Śląsk czekają na ciebie!

Montaż pomp ciepła - zalety

OSZCZĘDNE ŹRÓDŁO OGRZEWANIA Powietrzne pompy ciepła wykorzystują energię z otoczenia (do 75%) a pozostałą części uzupełniają energią elektryczną (około 25%). Dzięki temu pompa umożliwia ogrzanie domu i ciepłej wody użytkowej przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Praktyka pokazała, że koszty ogrzewania nowoczesnymi pompami ciepła są niższe niż w przypadku kotłów olejowych lub ekogroszku, a przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego koszty mogą być niższe niż ogrzewanie gazem ziemnym. 

KOMFORT UŻYTKOWANIA Pompa jest bezobsługowa i działa w sposób automatyczny optymalizując swoją pracę od zapotrzebowania na ciepło oraz zmian temperatury na zewnątrz.  Dodatkowo pracą pompy możemy na bieżącą sterować oraz monitorować jej pracę poprzez aplikację na smartfona. 

NISKIE KOSZTY MONTAŻU Powietrzna pompa ciepła jest znacznie tańsza w montażu niż gruntowa pompa ciepła lub kocioł na gaz, który to dodatkowo wymaga wykonania przyłącza gazowego oraz komina z wkładem ze stali kwasoodpornej. Przy wyborze pompy typu monoblok nie potrzebujemy również przeznaczać dodatkowego pomieszczenia na kotłownie. 

BIEŻĄCA EKSPLOATACJA ZA 0 ZŁ Powietrzne pompy ciepła mogą działać bezkosztowo, jeśli zostaną podłączone do instalacji fotowoltaicznej. Wtedy takie rozwiązanie ogrzewania budynku można śmiało nazwać ogrzewaniem za 0 zł. Niepodatnym w dalszym horyzoncie czasowym na zmiany cen energii elektrycznej. CICHA PRACA Nowoczesne, jednowentylatorowe pompy ciepła gwarantują cichą pracę, która nie zakłóca spokoju mieszkańców. Najnowsze jednostki zewnętrze pomp ciepła generują tylko 35 dB.  

EKOLOGIA Ten sposób ogrzewania zapobiega powstawaniu smogu, którego jedną z przyczyn  jest emisja pyłów i szkodliwych gazów z domowych kotłowni węglowych. Powietrzne pompy ciepła są urządzeniami zero emisyjnymi i nie emitują dwutlenku węgla oraz szkodliwych pyłów i zanieczyszczeń do atmosfery. 

CHŁODZENIE W upalne dni, dzięki dodatkowemu trybowi odwróconej pracy powietrzne pompy ciepła umożliwiają również chłodzenie pomieszczeń.

Dobór pomp ciepła Śląsk - przebieg

Odpowiedni dobór pompy ciepła pozwala w ekologiczny i oszczędny sposób pobrać energię ze środowiska naturalnego – powietrza . Dobór pompy jest w dużej części analogiczny do wyboru kotła (dotyczy to prowadzonych na wstępie obliczeń cieplnych budynku). Jednak specyfika pomp ciepła wymaga wykonania kilku dodatkowych działań. Pompa ciepła będzie generowała optymalną ilość energii i przyczyni się do znacznego zmniejszenia rachunków w Twoim domu. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy formularz za pomocą którego mogą przesłać do nas najważniejsze informacje a my będziemy w stanie dokonać doboru oraz wstępnej wyceny

Formularz doboru oraz wyceny

Na podstawie informacji które zostaną zawarte przez Państwa w formularzu osoba odpowiedzialna za dobór oraz wycenę w ciągu 48 godzin od wysłania formularza postara się dokonać wstępnej wyceny oraz doboru odpowiedniego urządzenia. Formularz znajdą państwo w zakładce oferty oraz pod tym adresem FORMULARZ

Pompy ciepła - śląskie

Klima Silesia oferuje Montaż pomp ciepła w promieniu 30km od Będzina. Poza dostarczeniem jednostki zajmujemy się również montażem całego systemu w budynkach o różnym przeznaczeniu. Rekuperacja pozwala na realne obniżenie kosztów ogrzewania budynku co jest zasługą nawiewu dostarczającego do wnętrza częściowo nagrzane powietrze. 

Działamy w Będzin , Dąbrowa Górnicza , Sosnowiec , Czeladź , Katowice , Myszków , Tarnowskie Góry , Siewierz , Mysłowice , Siemianowice śląskie

Formularz doboru i wyceny pomp ciepła