Pompy Ciepła - Katowice

Pompa Ciepła Katowice

Pompy ciepła to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Jakość powietrza to coraz bardziej popularny temat. Dzięki pompie ciepła możemy w ekologiczny i ekonomiczny sposób ogrzać dom i wodę w instalacji. Pompy ciepła są urządzeniami bardzo cichymi, co oznacza, że ​​nie wpływają w żaden sposób na odczuwane przez nas ciepło. Dzięki pompie ciepła możemy podgrzewać wodę w zasobniku CWU oraz instalacje grzewcze, grzejnikowe i podłogowe. Pompy ciepła nadają się do modernizowanych budynków z systemami chłodzenia oraz nowoczesnych nowych budynków z ogrzewaniem podłogowym, zapewniając poczucie komfortu w pomieszczeniu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla miasta Katowice na najwyższej jakości montaż i serwis pomp ciepła oraz klimatyzacji w Sosnowcu oraz innych miejscowościach na Śląsku m.in. Dąbrowa Górnicza i KatowiceSosnowcu to specjalność Klima Silesia.

Montaż pomp ciepła Katowice

Montaż pomp ciepła w Katowicach to specjalność Klima Silesia. Nasz zespół składa się z doświadczonych instalatorów, którzy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu i lokalizacji do zamontowania pompy. Instalowane przez nas pompy są najlepsze i są montowane najczęściej. Dobierzemy i wycenimy pompę ciepła i zainstalujemy ją za darmo. Z naszą pomocą dokonasz najlepszego wyboru odpowiadającego Twoim oczekiwaniom i potrzebom. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, które mogą znaleźć zastosowanie w przestrzeniach biurowych i mieszkalnych. Instalujemy również pompy ciepła w obiektach użyteczności publicznej. Pompy ciepła dostępne w naszym sklepie objęte są 5-letnią gwarancją na urządzenia.

Serwis pomp ciepła w Katowicach

Oprócz instalacji pompy ciepła w Katowicach, Klima Silesia przeprowadza również przeglądy techniczne pomp ciepła i urządzeń chłodniczych. Serwis Klimatyzacji Klima Silesia to gwarancja sprawnej wymiany lub naprawy pompy ciepła oraz najlepszej obsługi klienta. Naprawiamy i serwisujemy pompy ciepła różnych producentów, prosimy o kontakt pod numerem 516 262 373 lub skorzystanie z formularza doboru i wyceny dostępnego pod adresem

 https://klimasilesia.pl/formularz-doboru-pomp-ciepla/ w celu umówienia się na bezpłatną wycenę lub zostawienia nam wiadomości.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
KONKURENCYJNE CENY
WSZYSTKIE URZĄDZENIA POSIADAJĄ GWARANCJĘ
FACHOWA POMOC I DORADZTWO