Pompa ciepła

Panasonic Aquera

Nawet w bardzo zimne dni wydajna pompa ciepła Aquarea może utrzymać ciepło w domu. Urządzenia te mogą również schładzać latem i dostarczać ciepłą wodę użytkową przez cały rok.
Aquarea High Performance to seria pomp ciepła przeznaczona do nowych instalacji, domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała wydajność i oszczędność energii, minimalna emisja dwutlenku węgla i kompaktowa konstrukcja.
Aquarea All in One: Ta seria łączy w sobie najlepszą technologię Hydrokit z najwyższej jakości bezobsługowym zbiornikiem na wodę ze stali nierdzewnej.

od 34.415,40 BRUTTO zł

Model seria Cena brutto
Panasonic seria J AIO 3kW 34 415,40 zł
Panasonic seria J AIO 5kW 35 239,50 zł
Panasonic seria J AIO 7kW 36 912,30 zł
Panasonic seria J AIO 9kW 38 548,20 zł

Pompa Panasonic Aquarea to rozwiązanie, które poprawi wydajność energetyczną domu, a instalacja będzie tańsza i prostsza.

Pompa ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych produktów pomp ciepła dostępnych obecnie na rynku, bardzo docenianym przez użytkowników i polecanym przez wielu instalatorów. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom i chcesz w nim zainstalować pompę ciepła, czy modernizujesz istniejący budynek i wymieniasz stary piec na pompę ciepła, szeroka gama opcji pozwala wybrać niemal każdy rodzaj inwestycji w pompę
 

Wysokowydajna seria pomp ciepła Aquarea to idealny model dla nowych budynków o jednym z najwyższych współczynników COP. Ze względu na ponadprzeciętną wydajność mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest wydajność i oszczędność energii, przy minimalnej emisji dwutlenku węgla i kompaktowej konstrukcji. Bez względu na pogodę mogą pracować przy temperaturze zewnętrznej nawet -23°C. Wybrany model jest jedyną na rynku pompą ciepła powietrze-woda, która została certyfikowana przez niezależną niemiecką agencję Passive House. Dowiedz się więcej o serii wysokowydajnych pomp ciepła Aquarea

Wszystko to, począwszy od dwóch serii wysokowydajnych i T-CAP, poprzez modele Monoblok, Split, All in One/All in One Compact, a skończywszy na 3-16kW mocy użytkowej, świadczy o tym, że Panasonic oferuje jeden z najbogatszych produktów Dostarcza pompy ciepła do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, możesz wybrać odpowiednią pompę dla każdego systemu z tej serii. Warto zaznaczyć, że wybór pompy ciepła do danego budynku zależy od wielu wytycznych i powinien być dokonany przy udziale zaufanego instalatora.

All in One / All in One Compact Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne/wszystko w jednym, czyli wszystko w jednym. Elementy: jednostka zewnętrzna (agregat), jednostka wewnętrzna zintegrowana ze zbiornikiem wody. Pięknie wyglądające urządzenia bardziej przypominają nowoczesne sprzęty AGD, zajmują mało miejsca i mają wysokowydajne pompy, o czym więcej przeczytasz tutaj All in One Compact.