Rekuperator

Rekuperator iZZi V.302/402 ERV

iZZi V.302/402 ERV STANDARD to innowacyjny kompaktowy rekuperator o modułowej konstrukcji. Wyposażony jest w entalpiczny wymiennik ciepła wykonany z membrany polimerowej, dzięki której odzyskuje również wilgoć. Unikatowa obudowa z brakiem odprowadzenie skroplin umożliwia montaż centrali w pojedynkę. iZZi V.302/402 ERV już w standardzie posiada energooszczędne wentylatory EC, rozbudowaną automatykę i bypass 100%. W zestawie znajduje się również dotykowy panel sterowania. Polecamy montaż dodatkowych modułów w specjalnych zestawach.


Model Pakiet Cena brutto 8% VAT montaż gratis
IZZi 302 ERV
Moduł stałego przepływu 700 zł
IZZi 302 ERV Moduł CO2/higro 1 290 zł

MODUŁOWA DWUCZĘŚCIOWA KONSTRUKCJA

Rekuperator iZZi V.302/402 ERV STANDARD składa się z dwóch elementów. Dolna, podwieszana część mieści w sobie wymiennik entalpiczny z odzyskiem ciepła oraz wilgotności. W górnej natomiast znajdują się m.in. wentylatory, czujniki, automatyka i filtry. Modułowa budowa rekuperatora umożliwia łatwy montaż urządzenia na ścianie przez jedną osobę. Górna obudowa zawieszana jest na dedykowanym uchwycie ściennym, a następnie dopinania jest do niej dolna część. Ta nowatorska forma budowy rekuperatora ułatwia również serwis urządzenia poprzez bezproblemowy dostęp do wszystkich elementów centrali.

Najwyższy poziom wyposażenia w tej klasie rekuperatorów

Seria iZZi to najlepiej wyposażone rekuperatory w swojej klasie cenowej. Kupując iZZi V.302/402 ERV STANDARD już w podstawowej cenie otrzymasz dotykowy panel sterowania, rozbudowaną płytę automatyki, energooszczędne silniki prądu stałego, a nawet wygodną konsolę montażową. Ponadto rekuperatory z serii iZZi można w bardzo prosty i szybki sposób rozbudować o moduły zwiększające ich funkcjonalność.